Osoby wierzące z pewnością chętnie skorzystają z możliwości dyskretnego odmówienia modlitwy w dowolnym miejscu. Jeśli więc nie masz pomysłu na prezent dla Katolika lub po prostu chcesz sprawić komuś przyjemność, podaruj mu unikalny różaniec na rękę. Będzie służył nie tylko za religijne akcesorium, ale również za element ozdobny codziennych stylizacji, który dodatkowo pełni rolę dumnej, ale subtelnej manifestacji wiary.

Biżuteria sakralna wygląda na ręce tak samo urzekająco i elegancko, jak standardowa bransoletka czy zegarek. W naszym sklepie znajdziesz bransoletki zaprojektowane specjalnie dla drobnych nadgarstków. Zbudowane są na bazie gumki jubilerskiej, która pozwala uzyskać lepiej dopasowany obwód. Dziesiątka różańca składa się z kolorowych kamieni w kształcie kulek o średnicy 10mm. W zależności od modelu mogą to być na przykład amarantowe agaty, ciemnozielone malachity czy błękitne akwamaryny. Taki elegancki element biżuteryjny w przyjemnych dla oka barwach będzie zachęcał do codziennego odmawiania dziesiątki.

 

Różaniec na rękę to wspaniały podarunek

Te akcesoria z motywami sakralnymi sprawdzą się jako prezent z wielu okazji związanych na przykład z przyjmowaniem sakramentów czy religijnymi świętami, ale można nim obdarować najbliższych również zupełnie bez powodu. Jest to biżuteria dyskretna, ale o wysokich walorach estetycznych – mówiąc prościej, na każdym nadgarstku będzie prezentowała się pięknie.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, kuleczki o wielkości 10 mm wykonane są z wielu różnych kamieni szlachetnych i półszlachetnych, i są dostępne w całej rewii zachwycających kolorów. Poszczególne warianty różnią się między sobą jeszcze jednym elementem – przekładką. W zależności od modelu, może być ona srebrna lub złota, a umieszczony na niej wizerunek może przedstawiać św. Benedykta, Matkę Boską Częstochowską lub papieża Jana Pawła II. Zachęcamy więc, aby dobrze zapoznać się z naszym katalogiem biżuterii sakralnej i spośród dostępnych tu opcji wybrać różaniec na rękę, który najbardziej przypadł do gustu Tobie lub osobie, której chcesz go podarować.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl