W naszym asortymencie znaleźć można ozdoby na nadgarstek, opatrzone zawieszkami z motywami sakralnymi. Te bransoletki będą pięknym dodatkiem na wiele okazji.

Biżuteria sakralna z kamieni szlachetnych

Nasze bransoletki z zawieszką zdobione są kamieniami szlachetnymi i półszlachetnymi, które, poza przepięknym wyglądem, wiązane są też z oddziaływaniem na nasze życie wewnętrzne. Agat, chalcedon i jaspis uznawane są za kamienie pomagające w zapanowaniu nad negatywnymi uczuciami i poradzeniu sobie ze stresem. Wiąże się je z przywróceniem równowagi we wszystkich aspektach życia duchowego, emocjonalnego i intelektualnego, ale również fizycznego. Podobnie krzemień pasiasty i kryształ górski – oba łączone są z przypływem witalności i energii i odgonieniem negatywnych myśli.

Wszystkie z tych kamieni odznaczają się wysokimi walorami estetycznymi – przepiękna kolorystyka przykuwa oko i w każdym wzbudza zachwyt. Mnóstwo barw sprawia, że spośród dostępnej tu oferty z pewnością wybierzesz bransoletkę, która w stu procentach trafi w gusta Twoje lub osoby, której chciałbyś ją wręczyć.

Koraliki nawlekane są na podwójną gumkę jubilerską, dzięki której mamy pewność, że ozdoba z zawieszką będzie pasowała na nadgarstek.

Bransoletki z zawieszką - różne modele

Naszą biżuterię sakralną zdobią jednak nie tylko piękne i barwne kamienie półszlachetne – bardzo ważnym elementem każdego egzemplarza jest również załączona do niego zawieszka. W zależności od wybranej bransoletki, może mieć ona kolor srebrny lub złoty i przybierać jedną z następujących postaci:

  • krzyż TAU, noszony między innymi przez franciszkanów, symbolizujący boskie zbawienie;
  • krzyż jerozolimski, czyli duży krzyż równoramienny, po którego bokach umieszczone są cztery mniejsze krzyże; jego symbolika związana jest między innymi z ranami Chrystusa i czterema ewangeliami;
  • znak ICHTYS, po starogrecku oznaczający rybę, symbolizujący Chrystusa;
  • podobiznę św. Benedykta, głównego Patrona Europy i autora słynnej „Reguły”, czyli zbioru norm i zasad kierujących życiem zakonnym;
  • a także anioły i mniejsze krzyżyki.

Bransoletki z kamiennych kulek, z zawieszką w symbolice chrześcijańskiej. Wyselekcjonowane minerały, załączone opisy, zapakowane w dedykowane estetyczne pudełka. Całość wykonana ręcznie z dbałością o szczegół.

agat botswana 12 mm srebro Krzyż TAU agat botswana 12 mm srebro Krzyż TAU
Producent: ewa
Cena:

110,00 zł

szt.
zobacz więcej
kryształ górski 12 mm srebro  Krzyżyk kryształ górski 12 mm srebro Krzyżyk
Producent: ewa
Cena:

110,00 zł

szt.
zobacz więcej
krzemień pasiasty faset srebro  krzemień pasiasty faset srebro
Producent: ewa
Cena:

110,00 zł

szt.
zobacz więcej
krzemień pasiasty srebro krzemień pasiasty srebro
Producent: ewa
Cena:

110,00 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl