Opcje przeglądania
Dostępność
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Różańce komunijne na rękę, bransoletki dla chłopca i dziewczynki

Dzieci przygotowują się przez cały rok do przyjęcia po raz pierwszy w swoim życiu Eucharystii podczas uroczystej mszy świętej. Poznają prawdy wiary, uczą się niezbędnych modlitw i biorą udział w spowiedzi, by następnie przyjąć ciało i krew Chrystusa pod postacią chleba. Pierwsza komunia święta jest wielkim wydarzeniem zarówno w rodzinach dzieci, jak i w całej społeczności parafialnej. Dlatego będąc gościem zaproszonym na świętowanie tego niezwykle ważnego dnia w życiu najmłodszych parafian, wypada podarować prezent. W dzisiejszych czasach jednak bardziej zwraca się na wartość materialną ofiarowanego podarunku, a nie duchową, zapominając o tym, co najważniejsze.

Jako sklep z dewocjonaliami proponujemy więc ozdobny różaniec na komunię zakładany na rękę, który będzie pięknym prezentem, równocześnie spełniającym swoją duchową rolę. Taka biżuteria sakralna w formie bransoletki pomagającej w modlitwie posłuży jako pamiątka na wiele lat, która będzie przypominała o tym ważnym dniu w życiu dziecka. Oferujemy biżuterię sakralną w formie dziesiątki różańca, wykonanej z elementów z hematytu oraz kulek z lawy bądź agatu w wielu atrakcyjnych kolorach.

Tego typu biżuterię sakralną dzieci będą nosić chętnie, ponieważ nie wygląda ani zbyt poważnie, ani nudno. Bransoletka różańcowa może z powodzeniem być dodatkiem do codziennego stroju noszonego do szkoły. Wybierz gustowne dewocjonalia z naszego sklepu jako prezent komunijny - podaruj młodemu członkowi wspólnoty kościelnej wartościową bransoletkę wspomagającą odmawianie dziesiątki do Matki Bożej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl