Formy płatności

Akceptujemy płatności przelewem na rachunek bankowy sklepu, jak również poprzez płatności elektroniczne. Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Blue Media S.A. ( www.bluemedia.pl )

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia lub poprzez płatności online. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.


Akceptujemy płatności za pobraniem
Zapłaty dokonujesz u listonosza lub kuriera, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty listonosz nie wyda Ci zamówionej przesyłki. W niektórych formach dostaw może się zdarzyć, iż doliczymy do kosztów przesyłki koszty związane z pobraniem. Szczegóły poznasz w cennikach poszczególnych form dostaw.


Akceptujemy również płatności poprzez serwis PayPal.

Zapłaty dokonujesz za pomocą serwisu PayPal przed rozpoczęciem realizacji zamówienia.
Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu

Akceptujemy płatności kartą płatniczą.

Zapłaty dokonujesz za pomocą karty płatniczej Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro przed rozpoczęciem realizacji zamówienia. Przy płatnościach kartą zamówienie realizujemy w ciągu 24h (dni robocze) od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji.
Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.

Polski Różaniec

Ułańska 34,

05-408 Lipowo

 

NIP: 5241925647

Regon 389921744

Konto nr: mBank 77 1140 2004 0000 3102 8430 6704

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl